top of page

чт, 12 янв.

|

спа-готель КАРПАТСЬКІ ЗОРІ

КОЛИСКОВА для ДУШІ

Традиційний новорічний тренінг

Реєстрацію закрито
Інші заходи
КОЛИСКОВА для ДУШІ
КОЛИСКОВА для ДУШІ

Время и место

12 янв. 2023 г., 13:00 – 15 янв. 2023 г., 13:00

спа-готель КАРПАТСЬКІ ЗОРІ, вулиця І.Петраша, 6А, Яремче, Івано-Франківська область, Украина, 78500

Гости

О курсе

Приємно згадати, як в дитинстві ми засинали під мамину колискову, а потім прокидались зранку повні сил та енергії. Чи не хотілося б і зараз заснути та прокинутись повним сил та енергії тоді, коли вже … все закінчиться. Але так не буває. Наша зболіла, зранена, знесилена душа не дасть нам цього зробити. Психологи називають це посттравматичним синдромом і хто в Україні не знає цих слів? 

Та, річ у тім, що найгірше ще попереду. Парадоксально, але в повну свою руйнівну силу ПТС почне діяти саме тоді коли … все закінчиться. Дія травмуючи впливів зникне, але темні зерна біди, ними посіяні, ще тільки почнуть проростати. Чи можна цьому запобігти?

На сто відсотків ствердно на це запитання відповісти важко. Втім, нічого не робити і чекати невідомо чого буде ще важче. Медитація — це як колискова для нашої душі. Бо їй, нашій душі конче потрібно  хоча б на якийсь час, заспокоїтись та відпочити. Так, щоб прокинувшись у новій реальності зберегти силу й енергію, котрі нам ще ой як знадобляться. І не втратити при цьому здорового глузду. Саме в цьому найголовніша мета курсу КОЛИСКОВА для ДУШІ. 

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

Вправи, зібрані у цьому циклі, в більшості своїй перевірені досвідом та використовуються для психотерапії так званого емоційного вигоряння. Їх поєднання з методикою, запропонованою у свій час Хозе Сільвою, багаторазово збільшує ефективність їхньої дії. Ці вправи покликані допомагати їхнім користувачам зберігати здоровий глузд та спокій душі у найскрутніших обставинах.

 • Тема 1. ПРОБЛЕМА. Основною метою курсу є профілактика та/або зменшення дії посттравматичного синдрому, тому на початку описуємо проблему: що таке посттравматичний синдром, чому він з’являється, як розвивається і чим загрожує?
 • Тема 2. ВПРОВАДЖЕННЯ В ТЕМУ. Історія питання: дослідження емоційного вигоряння. Емоційне вигоряння та посттравматичний синдром: що спільного? Особистість типу А та її поведінка: її причини та наслідки.
 • Тема 3. ЧУДО МЕДИТАЦІЇ. Що таке медитація і чому це працює. Медитація як терапевтичний процес: плюси й мінуси. Що може й чого не може медитація? Чому медитація є творенням реальності, а не втечею від неї?
 • Тема 4. СИГНАЛЬНА СИСТЕМА ЕМОЦІЙ. Що таке емоції і навіщо вони потрібні? Внутрішня система управління – емоційні пряники та батоги. Про що свідчать емоції? Енергетика емоцій. Біохімія емоцій. Адреналінова петля. Перевиробництво емоцій, як причина емоційного вигоряння. Управління емоціями: наскільки це можливо?
 • Тема 5. ГОЙДАЛКА ЕМОЦІЙ. Зрада чи перемога: як визначитись? Емоційне спонукання та емоційне підкріплення. Як зрозуміти чого вимагають від нас емоції? Ієрархія емоційних потреб. Піраміда емоційних потреб Абрагама Маслоу: наскільки можна на неї покладатись? Самоактуалізація – як це відбувається?
 • Тема 6. СТРАХ. НАЙСТАРША ЕМОЦІЯ. Де живе страх? Як діє страх? Біохімія страху: адреналінова петля. Фантоми, яких ми боїмось.
 • Тема 7. СТРАХ ТА СТРЕС. Ханс Сельє та його теорія стресу. Чи розуміємо ми насправді, що таке стрес? Чому життя неможливе без стресу. Стрес – як адаптивний механізм. Робота стресу. Еустрес та дистрес. Стрес природний і стрес соціальний: руйнівна сила суперечностей. Техніки елімінації стресової напруги. Як деструктивну роботу стресу перетворити в конструктивну?
 • Тема 8. М’ЯЗОВИЙ ПАНЦИР. Вільгельм Райх і поняття м’язового панцира. Що таке м’язовий панцир, звідки він береться і навіщо потрібен? В’язниця, яку ми носимо на собі. Оргонна теорія. Поняття вітальної енергії – енергії життя. Як відновити нормальну циркуляцію життєвої енергії в організмі? Мотивація самодостатності та почуття внутрішньої свободи.
 • Тема 9. ТІЛЕСНО-ОРІЄНТОВАНА ПСИХОТЕРАПІЯ. Тіло й душа як нероздільна єдність. Як мислення впливає на тіло? Біофідбек – біологічний зворотній зв’язок. Зміна мислення через фізичні вправи. Прогресивна м’язова релаксація Якобсона. Антистресова фізична зарядка на робочому місці.
 • Тема 10. ДИХАЛЬНА РЕЛАКСАЦІЙНА ГІМНАСТИКА. Що ми знаємо про дихання і як ритм дихання залежить від нашого психічного стану? Дихальні вправи для глибокої релаксації.
 • Тема 11. 4-7-8. ШВИДКА ДИХАЛЬНА РЕЛАКСАЦІЙНА ГІМНАСТИКА. Ця дихальна техніка, розроблена доктором медицини Едрю Вейлом із Гарвардського університету в поєднанні з медитацією, стане одним із важливих компонентів ментальної вакцини від пост стресового синдрому.
 • Тема 12. СОН. Емоційне вигоряння майже завжди супроводжується порушеннями сну. Це закономірно, адже сон у нашому життя виконує вкрай важливі регуляторні й відновні функції. Якими є ці функції та як їх відновити?
 • Тема 13. СОН ЯК ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА ПРОЦЕДУРА. Чому ми бачимо сновидіння? Як генеруються сновидіння та що вони означають? Психотерапевтичні сновидіння: як їх запрограмувати?
 • Тема 14. МАСКИ І РОЛІ. Весь світ театр, а люди в ньому актори, - ці слова Шекспіра вже давно стали аксіомою. Хочемо ми того чи ні, усвідомлюємо ми це чи ні, але кожен з нас в житті вимушений виконувати певні ролі і набір ролей у театрі життя доволі різноманітний. Театротерапія посттравматичного синдрому.
 • Тема 15. ЯКОРІННЯ ЕМОЦІЙ. Ще одна театральна тема. Кожен добрий актор вміє викликати (не просто вдавати) певні емоції. Це називається якорінням емоцій. Як і навіщо це робиться – поговоримо у цій темі.
 • ​Тема 16. ВМІННЯ ЗАБУВАТИ. Не можна забувати Тільки своїх обіцянок та днів народжень своїх друзів. Це факт. Однак є події в нашому житті, які і хочеться забути, та не вдається. Уміння забувати – навичка безцінна для подолання пост стресового синдрому.
 • Тема 17. ВМІННЯ ПРОЩАТИ. Всі світові релігії навчають своїх адептів бути милосердними до інших людей та прощати їхні погані вчинки. Чи вміємо ми це робити? Питання риторичне, бо відповідь на нього відома – ні, не вміємо. А непогано було б навчитись, бо прощення – це зовсім не капітуляція, а один із різновидів самозахисту.
 • ​Тема 18. РОЗРИВ СТОСУНКІВ. Все в житті має свій початок і свій кінець. Міжлюдські стосунки можуть (і повинні) приносити їх учасникам радість. На жаль так буває не завжди. Розбите часом уже неможливо склеїти докупи, і розрив стосунків, швидкий та безболісний, – може бути найкращим виходом з ситуації. І це також треба вміти.
 • Тема 19. МЕНТАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ. Контакти з переконаннями та поведінкою деяких (на щастя далеко не всіх) людей може викликати почуття, схожі до відчуттів фізичного забруднення. І тоді хочеться змити і зчистити з себе весь налиплий бруд. Це можна зробити.
 • ​Тема 20. МІЖ МИНУЛИМ ТА МАЙБУТНІМ. Над чим ми маємо владу? Над тим, що можемо контролювати, чи не так? Пам’ять про минуле ми можемо змінити, але не саме минуле. Свої уявлення про майбутнє ми можемо програмувати, але тільки в тих межах, що залежать від нас. І ці межі треба чітко собі окреслити.
 • ​​Тема 21. ІНФОРМАЦІЙНА ГІГІЄНА. Наполеон казав, що уява керує світом. Нескладно продовжити цю тем, зрозумівши, що світом керує той, хто керує уявою. А хто керує уявою? ЗМІ як інструменти маніпуляції. Як захистити себе від телевізора?
 • Тема 22. КОМПЛЕКС ПРОВИНИ. Чи винні ми в тому, що нам живеться краще, ніж комусь? Комплекс провини і як дати собі з ним раду?
 • Тема 23. ПОВЕРНУТИСЬ З ВІЙНИ. Зазвичай війни продовжуються ще довго після того, коли замовкають гармати. Тим, хто керує уявою це потрібно. Але чи потрібно це нам? Як закінчити свою власну внутрішню війну?
 • Тема 23. ЛЮБОВ ДО СЕБЕ. Варто навчитись любити усіх людей, хоча й непросто це зробити. Та при цьому слід пам’ятати, що любов до всього людства, починається з любові до однієї особи. І цією особою є …
 • Тема 24. THE DAY AFTER. Двічі в одну й ту саму ріку вступити не можна. То яким буде світ, коли війна закінчиться? І яким будемо ми у цьому світі?

Билеты

 • Вхідний квиток

  У вартість квитка включені Участь в тренінгу (24 години) Проживання в кімнатах готелю (double). Поселення в single з доплатою. Користування басейном та фітнес-центром. Харчування HB (сніданок та обід)

  5 100,00 ₴
  Продажа завершена
 • Передоплата

  Ця сума необхідна для підтвердження Вашої участі в тренінгу та бронювання місця в готелі. Решту можна сплати пізніше або безпосередньо під час тренінгу.

  500,00 ₴
  Продажа завершена

Итого

0,00 ₴

Поделиться

SVG__Pci_mcs_vervs_313x60.jpg

Оформление заказа защищено шифрованием HTTPS / TLS.

Расчет картами Visa и Mastercard обеспечивает сервис онлайн-платежей Portmone.com . Безопасность оплаты подтверждена

международным аудитом PCI DSS.

Служба поддержки: тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

bottom of page